קורס מיוחד לפיתוח מיומנות דיבור מול קהל

לא אחת המציאות מצריכה אותנו לעמוד ולדבר מול קהל, בין אם במסגרת יום עיון, הרצאה, כנס, השקה ואפילו דיבור מול חבר מנהלים בחדר ישיבות. עבור רבים מדובר במשימה קשה ומאתגרת לביצוע אשר לעיתים מסתיימת בתחושה שהמסר לא הועבר כראוי ובמדויק.

למען מטרה זו חברת ייעוץ ופיתוח ארגוני אינסייד אאוטסייד מעבירה קורס דיבור מול קהל. מדובר בסדנה מעשית המלמדת את כל הדרוש בכדי להעביר באופן הטוב, הממוקד והברור ביותר מסרים מול קהל, מכל סוג ובכל קנה מידה.

למידע נוסף לחצו כאן

על האתגר שבדיבור מול קהל

 

עבור רבים דבור מול קהל מהווה אתגר לא פשוט ולא אחת המרחק בין ההכנה וההופעה לבין התוצאות בפועל הינו גדול. חשוב להבין כי דיבור מול קהל אינו נדרש רק ביכולת ביטוי טובה אלא גם בהיכרות עם האתגר ומרכיביו. אנו נתאמן בהצגה עצמית מוצלחת והכנה מוקדמת של תכנים באופן שיסקרן וירתק את השומעים.

 

סל כלים לדיבור מול קהל

 

הקורס על דיבור מול קהל המוצע על ידינו יעניק לכם סל כלים מעשיים ויעילים ביותר, שישפרו באופן ניכר את הופעתכם ויתרום להעברה מוצלחת של מסרים. כך למשל סל זה יכלול הכרות עם שפת הגוף שלנו וכיצד ניתן להשתמש בה בכדי לשפר הופעה מול קהל, בין אם באמצעות מודעות לקצב וטון דיבור, תנועות ידיים, הבעות פנים וכדומה. כלי זה, לצד עוד הרבה כלים נוספים כמו תכנון מראש של תכנים על פי חשיבות המסרים שלהם, יסייע לשפר את יכולתכם לדבר מול קהל שירותק לדבריכם וישמח לקבל מכם את המסר המתאים עבורו.

 

דיבור מול קהל – קורס

 

להזמנה והרשמה בשביל דיבור מול קהל קורס, ולקבלת עוד מידע ויעוץ מקצועי בחינם, השאירו פרטים באתר שלנו, או צרו קשר עם חברת Inside Outside בטלפון 052-8434100 או במייל  info@insideoutside.co.il.

לתיאום ייעוץ, סדנאות, והרצאות בארגונכם צרו קשר כבר עכשיו

052-8434100

info@insideoutside.co.il

שיתוף

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

השיגו את המיטב מהעסק