פיתוח צוות עובדים

פיתוח צוות הנהלה ועובדים

עבודת צוות במקום העבודה המתבצעת תוך שיתוף פעולה ושימוש ביתרון היחסי אותו מביא עמו כל חבר בצוות, היא המפתח למימוש יכולות, תפוקת עבודה גבוהה ושביעות רצון של העובדים. כל אחד מחברי הצוות יודע מה תפקידו ויודע עד כמה הוא חשוב לעבודת הצוות כולו. אם גם אתם מעוניינים בעבודת צוות כזו, סדנת פיתוח עובדים של אינסייד אאוטסייד תהיה הצעד הראשון והמדויק עבורכם להשגת צוות מגובש ואפקטיבי.

מה ההבדל בין סדנת פיתוח צוות עובדים לבין ערב גיבוש?

מפגשים וסדנאות גיבוש לעובדים מתמקדים בהנעה, הנאה וגיבוש. סדנת פיתוח צוות עובדים מתמקדת בנקודות  החוזק של כל אחד מחברי הצוות ושל הקבוצה יחד, אשר מובילות להצלחה. הסדנה תתמקד באופן ספציפי בנושאים הקשורים לעבודת צוות, בסינרגיה ותאפשר את מציאת המכנים המשותפים והעוצמות המייחדות את הצוות ומובילות אותו להצלחה תוך רצון ומחויבות של כל חבריו.

איך בונים את הסדנה?

תכנון נכון של סדנאות פיתוח צוותים מתבסס על סיפור הרקע של הצוות, מידע על הצוות, הוותק, מידע על חברים חדשים וחברים שעזבו, מידע על ראש הצוות והיחסים בינו לבין הצוות, מהן המטרות לשמן הוקם ומהן המטרות אותן הוא מקדם. השלב הבא יהיה תיאור ההצלחות של הצוות ונקודות החוזקה שלו. קבלת המידע אודות הצוות תסייע בבנייה נכונה של סדנה עם מיקוד בנושאים הנכונים לקידום הצוות, העבודה המשותפת וגאוות היחידה. כך תצאו מהסדנה מחוזקים ובעלי מוטיבציה, כחברים בצוות חזק ומשפיע התורם להצלחת הארגון ומהווה נכס חשוב ומשמעותי לחברה.

סדנאות פיתוח צוות הנהלה

מנהלים בארגון מתמודדים לעתים קרובות עם אתגרי ניהול לא פשוטים. מקור התמיכה שלהם בארגון מתמקד בין השאר בעמיתיהם המנהלים. צוות ניהול מגובש יהיה נכס בעבור כל ארגון. אם המנהלים שלכם יודעים לעבוד יחד בשיתוף פעולה כ"מוח" של הארגון, תוכלו לסמוך על קבלת החלטות שקולות ואחידות.

לעיתים, תכונות המנהיגות שמאפיינות את המנהלים מאתגרות את תפקודם כחברי צוות. כל אחד מהמנהלים מנסה להיות הגורם המוביל את הצוות ונותן את הטון. קבוצת מנהלים הופכת לצוות כאשר יש לכל חברי ההנהלה מטרה משותפת ומחויבות אישית קבוצתית לקידום היעדים והשגת המטרות של הארגון. המנהלים הופכים לצוות כאשר קיימת תלות של אחד בשני לביצוע העבודה, וכאשר יש לכל אחד מהמנהלים בצוות תחום התמחות ומיומנות משלו הדרושים לתפקוד הצוות.

סדנת פיתוח צוות הנהלה היא הדרך להעניק למנהלים את הדרך להתנהל נכון ולהגשים מטרות אותן תרצו לראות בארגון, העצמה, העשרה אישית והזדמנות להכיר את שאר המנהלים בחברה, לייצור קשרים חברתיים ולשמש אוזן קשבת זה לזה.

לקבלת פרטים נוספים על הסדנאות של אינסייד אאוטסייד לעובדים ולמנהלים, חייגו אלינו : 052-8434100.

לתיאום ייעוץ, סדנאות, והרצאות בארגונכם צרו קשר כבר עכשיו

052-8434100

info@insideoutside.co.il

שיתוף

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

השיגו את המיטב מהעסק