עמידה בפני קהל

 

סדנאות דיבור בפני קהל

כמה פעמים ניסיתם להעביר את מסר והרגשתם שזה לא עובד?

לא הכל תלוי בכם, ולכל אירוע ישנן נסיבות ייחודיות לו כמו הנושא, זמן ומקום, אך אם הייתה ניתנת לכם ההזדמנות למקסם את יכולותיכם ולשפר את ביצועיכם בפני קהל, האם הייתם לוקחים אותה?

בואו נתמקד במה שביכולתנו לשנות ולהשתפר.

חברת אינסייד אאוטסייד מציעה סדנה מעשית ויעילה לדיבור בפני קהל, בה תלמדו את כל הדרוש לכם בכדי לדעת להעביר את המסר הרצוי בצורה היעילה הממוקדת והטובה ביותר. לעיתים אנו מרגישים כי אנו יכולים להופיע בפני קהל, אבל המרחק בין ההופעה ועד העברת המסרים שלנו בצורה משמעותית בה הקהל יקבל מאתנו בדיוק את מה שרצינו להעניק לו, הוא של שמיים וארץ. דיבור בפני קהל יכול להיות דבר מאתגר, גם כאשר מדובר בקהל מצומצם בחדרי ישיבות או כיתות קטנות וגם כאשר מדובר בכנס או אירוע מרובה משתתפים. הכלים והכישורים אותם תלמדו, יסייעו לכם לצלוח כל סיטואציה בה תצטרכו לעמוד בפני קהל, ללא תלות בגודל הקהל או בסוגו.

מדוע חשוב כל כך לרכוש את הכלים הנכונים לדיבור בפני קהל כבר בתחילת הדרך?

כאשר עומדים באתגר של דיבור בפני קהל, קיימים כלים שונים אשר יכולים לסייע לארגן את החומר הנלמד בצורה נהירה (למשל, חלוקה נכונה של הדברים אשר ברצונכם להציג מבחינת דרגות חשיבות). דיבור בפני קהל אינו דורש רק יכולת ורבלית טובה, אלא נדרשת היכרות עם אלמנטים נוספים הקשורים להצגה עצמית על מנת להצליח להציג את התוכן שלכם בצורה הטובה ביותר ולרתק כל קהל שתרצו.

לשפת הגוף יש חלק משמעותי וחשוב בהצגה הכללית שלנו, היא משפיעה באופן ישיר גם על הדיבור בפני קהל. שימוש בהבעות פנים, תנועות ידיים, שינויים בטון וקצב הדיבור וכלים רבים נוספים אותם תלמדו ותתרגלו בסדנה שלנו, ישפיעו בצורה בלתי רגילה על הדרך בה הקהל יקשיב לכם. לכן, כבר מתחילת דרככם כדאי לרכוש את הכלים המשמעותיים ביותר אשר יסייעו לכם להפוך לאדם אשר ירצו להקשיב לו, שוב ושוב.

מי אנחנו?

אינסייד אאוטסייד הינה חברה לייעוץ ופיתוח ארגוני אשר יוצרת ומלווה ארגונים, חברות ובעלי עסקים בתהליכי צמיחה, גדילה והתפתחות. צוות המנחים שלנו מתמחה בהתאמת הכלים הדרושים לכל אחד מהגורמים בחברה, על מנת לבצע את עבודתו בצורה הטובה ביותר וממקום שמניב תוצאות יוצאות דופן. אנו מכשירים את המנהלים והעובדים ממגוון שכבות הארגון באמצעות הדרכות מקצועיות, פעילויות גיבוש ותהליכי אימון ייחודיים. חלק מהשירותים שאני מציעים הם סדנאות ומפגשים ממוקדים לדיבור בפני קהל, בהם אומנו מיטב המרצים בארץ ובעולם.

הייחודיות שלנו כחברה מתבטאת בשילוב המומחיות שלנו בתחום הארגוני יחד עם למידת נפש האדם, דבר אשר בא לידי ביטוי באופן הדיבור שלו. ההכרות עם האספקטים הארגוניים השונים לצד ההכרות עם נפש האדם מסייעת לנו ליצור ולבצע את התהליכים המשמעותיים ולסייע לאנשים רגילים לחלוטין, לעשות דברים בלתי רגילים.

על ידי יישום הידע הייחודי שלנו אנו מסייעים, לארגונים גדולים ולאנשים פרטיים כאחד לממש את הפוטנציאל הגלום בהם ולמקסם את ביצועיהם.

לקבלת פרטים נוספים על סדנאות לדיבור בפני קהל, והכשרות נוספות, פנו ל Inside Outside בטל – 052-8434100 ונשמח להציג בפניכם את מגוון השירותים שלנו.

לתיאום ייעוץ, סדנאות, והרצאות בארגונכם צרו קשר כבר עכשיו

052-8434100

info@insideoutside.co.il

שיתוף

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

השיגו את המיטב מהעסק