פיתוח מיומנויות פרזנטציה

 

הגעתם מוכנים לפרזנטציה אך בפועל המילים הנכונות לא יצאו, ולא הצלחתם להעביר את המסר באופן ברור ומשכנע כמו שרציתם? כדאי שתפנו לחברת הייעוץ והפיתוח הארגוני אינסייד אאוטסייד, המספקת סדנאות ושירותי אימון אישי לגורמים רבים עבור מגוון צרכים ומטרות. בין היתר החברה מעבירה סדנת פרזנטציה לפיתוח מיומנות דיבור והצגת תכנים בפני קהל.

 

הכנה אישית לקראת פרזנטציה

 

עימנו תזכו לא רק לסל כלים מקצועי לפיתוח מיומנויות פרזנטציה, אלא במידת הצורך גם לליווי והכנה אישיים לקראת פרזנטציה חשובה במיוחד. הליווי כולל בין היתר:

 

  • קהל היעד- לימוד קהל היעד מולו תוצג הפרזנטציה, מאפייניו, צרכיו ונקודות שחשוב להדגיש בפניו. כמו כן נאתר כמה נקודות משותפות עם קהל המשתתפים כמו למשל: שירות בצבא או מגורים בסביבה, לימודי קורס בתחום וכו'.
  • הכנת תכני הפרזנטציה על כרטיסים באופן ממוקד ובהתאם לחשיבות תכנים ומסרים מבוקשים.
  • להתכונן מראש לקראת מצבים ושאלות מאתגרות שיכולות להיות מוצגות בפנינו.
  • משפטי מפתח- הכנה של משפטי מחץ המעבירים מסר מבוקש ועיקרי.
  • סאונד-בייט – סלוגן קליט ומעביר את המסר קצר וחרוט בזכרון.
  • התנהלות נכונה-  תזכורת של כללי התנהלות בזמן הפרזנטציה כמו הגשה ממוקדת, חיובית ונינוחה של התכנים, וכן שמירה על קשר עין ויצירת דיאלוג עם הקהל באופן משתף ולא מטיף, שימוש בהשוואות מעולמם של המשתתפים וכדומה.

 

לסדנת פרזנטציה

 

להזמנת סדנת פרזנטציה, למידע נוסף ויעוץ מקצועי בחינם, השאירו פרטים באתר שלנו, או צרו קשר עם חברת Inside Outside בטלפון 052-8434100 או במייל  info@insideoutside.co.il.

לתיאום ייעוץ, סדנאות, והרצאות בארגונכם צרו קשר כבר עכשיו

052-8434100

info@insideoutside.co.il

שיתוף

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

השיגו את המיטב מהעסק