סדנת העצמה נשית

סדנאות העצמה נשית לתפקידים ניהוליים – העצמת מנהלות

מסע חוויתי מרתק לגילוי הקול הנשי שלך, העצמה וריפוי. הגיע הרגע להביט פנימה ולשאול את עצמך האם את מדברת בקול מאושר אשר מביא את עצמך לידי ביטוי? האם את מדברת בקול בטוח? סדנת העצמה נשית היא הדרך למציאת הקול הפנימי לחזק אותו, לדעת מה טוב בשבילך, להתקדם, למצות את הפוטנציאל הגלום בך, להנהיג ולהוביל. סדנאות העצמה לנשים ומנהלות מפתחות מודעות וחיבור לעצמי, מעודדות תכונות מנהיגות, אסרטיביות, סמכותיות. הסדנה מעודדת נשים ומנהלות להשמיע את קולן, להוביל תהליכים בהצלחה ובקלות.

סדנת העצמה לנשים מיועדת לעובדות ומנהלות, האישה בארגון מתמודדת עם קשיים ייחודיים אותם הגברים אינם מכירים. סדנת העצמה לנשים ומנהלות, מעניקה למשתתפת כלים לפיתוח המיומנויות האישיות שלה. הסדנה משלבת פסיכולוגיה חיובית ומספקת כלים מעשיים להתפתחות אישית, קידום המטרות האישיות והארגוניות, לצד פיתוח ההון אנושי אותו ניתן ליישם כבר ממהלך הסדנה.

למי זה מתאים?

חברת אינסייד אאוטסייד מציעה סדנאות העצמה נשית,. הסדנאות כוללות תכנים בנושאים כמו הנעת עובדים, מנהיגות, יוזמה, האצלת סמכויות, בניית צוות ועוד. סדנת העצמה נשית מעניקה למשתתפות כלים ניהוליים וכלים מקצועיים ואישיים יומיומיים המאפשרים חשיבה מכוונת מטרה, מציאת מקורות מוטיבציה פנימית, שינוי גישה וקידום אישי. הסדנה מאפשרת את חיזוק הביטחון העצמי האישי של כל משתתפת והופכת אותה לנכס בעבור הארגון.

באלו נושאים עוסקות סדנאות העצמת נשים?

תחילה נציין כי בכל סדנה ניתן יהיה לשלב כמה נושאים על פי בקשה שלכם. הסדנאות מתמקדות בפסיכולוגיה חיובית, תקשורת בינאישית, פיתוח עבודת צוות, חדשנות, חשיבה מחוץ לקופסה ועוד.

הסדנאות כוללות מגוון פעילויות אשר יעודדו חיבור לדמות הנשית שלך כעובדת ויאפשרו חווית למידה מהנה. הסדנאות מועברות באווירה חיובית ונעימה. הקבוצות קטנות וישנו יחס אישי בעבור כל משתתפת. המנחה בסדנה מעבירה את התכנים בצורה מעניינת מתוך מטרה לסיים את המפגש כאשר כל משתתפת יוצאת לדרכה עם רעיונות חדשים ורצון ברור וכוחות להצליח ולממש את עצמה. לקבלת פרטים נוספים על סדנאות הנשים, חייגו : 0528434100

לתיאום ייעוץ, סדנאות, והרצאות בארגונכם צרו קשר כבר עכשיו

052-8434100

info@insideoutside.co.il

שיתוף

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

השיגו את המיטב מהעסק