סדנה לעובדים

רעיונות עבור סדנאות לעובדים

 

לא מעט מנהלי כוח אדם, מש"א, הדרכה ומנהלים נוספים בארגונים מחפשים סדנאות לעובדים למען השגת מטרות שונות. וכאשר מתחילים לחפש סדנה לעובדים מוצאים שההיצע בשוק המקומי נרחב מאוד, החל בסדנאות המבוססות בעיקר על כיף והנאה, ועד לסדנאות המשלבות אתגרים ולמידה ברמה גבוהה.

 

למעשה, הבחירה ברעיונות עבור הסדנאות צריכה להיעשות תוך שקלול מספר גורמים, ובהם הרכב המשתתפים הצפוי על תפקידיהם בארגון, תחומי העניין שלהם, מאפיינים אישיותיים, היותם חלק מצוות/מחלקה או אנשים מכלל הארגון, וכדומה. כמו כן, יש לקחת בחשבון את מטרות הסדנא המבוקשת, בין אם המטרה היא לחזק את הלכידות והגיבוש בין המשתתפים, לבין אם היא לחזק נושאים כמו מנהיגות, קבלת החלטות, מוטיבציה ושיתוף פעולה, וזאת כדי לספק חוויה שמחוץ לשגרה בדגש על הנאה, משחק וכיף, וכמובן גם שילובים שונים שבין מטרות אלו.

 

הסתייעות בייעוץ מקצועי

 

על מנת לבחור בצורה נכונה ורצינית סדנאות לעובדים מבין הרעיונות השונים שמוצעים בשוק, כדאי לפנות אל חברה מקצועית שזהו תחום התמחותה העיקרי. חברה כמו אינסייד אאוטסייד – בעלת ניסיון רב ומיומנות בהבנת הרקע להתנהלות הארגון, ההנהלה, העובדים ומערכות התקשורת והיחסים ביניהם. ביכולתה לגייס את הכלים והידע שברשותה על מנת ליצור סדנאות עובדים מדויקות התפורות לאופי הארגון, מצבו וצרכיו. בחברתנו משולבים מספר כוחות ומיומנויות בהרמוניה, בין תחומי הפסיכולוגיה, הייעוץ הארגוני והנחיית הקבוצות, כך שביכולתנו להתאים את נושאי הסדנאות לצרכיכם, ואף ללוות אתכם בהטמעה של ההמלצות העולות מהסדנאות ודרכי הפעולה, עד להשגה של המטרות המבוקשות. כמו כן, הסדנאות שלנו מלוות בהנחיה פעילה ומקצועית, עם מנחים המעורבים באופן מעמיק בתהליכי השינוי המבוקשים ובחתירה להתפתחות עסקית ואישית מהותית, שאת תוצריה ותוצאותיה ניתן לראות בשטח.

 

מגוון רחב של רעיונות לסדנאות

 

אם אתם מחפשים סדנה לעובדים תמצאו אצלנו שלל אפשרויות ורעיונות. כך למשל, אנו מציעים סדנאות המתמקדות ביצירתיות וחשיבה חדשנית, בניהול משא ומתן אפקטיבי, בגיבוש ועבודת צוות, בהובלה ומנהיגות, ביצירת צוותים מנצחים, בטיפול בהתנגדויות של לקוחות, בחזון אישי וארגוני, קביעת יעדים ומטרות, בתקשורת אישית חיובית ומקרבת, בפרזנטציות אפקטיביות ומנצחות, בתקשורת, אסרטיביות וביטחון עצמי, ועוד.

 

רוצים לקבל מידע נוסף על סדנה לעובדים של חברת אינסייד אאוטסייד? מעוניינים להיפגש עימנו ולבנות סדנא ייעודית עבורכם? אם כן, פנו אלינו בטלפון 052-8434100 ואנו נשמח לענות על כל שאלה והתלבטות ולספק הכוונה מקצועית בנושא.

לתיאום ייעוץ, סדנאות, והרצאות בארגונכם צרו קשר כבר עכשיו

052-8434100

info@insideoutside.co.il

שיתוף

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

השיגו את המיטב מהעסק