סדנאות ניהול ומנהיגות לשיפור יכולות ומיומנויות

לניהול טוב ונכון של צוותים וחברות יש השפעה ישירה על תפקודו של הארגון ומידת הצלחתו. חברת הייעוץ והפיתוח הארגוני אינסייד אאוטסייד מעבירה מגוון איכותי של סדנאות ניהול ומנהיגות, המעניקות סל כלים מעשי לשיפור מיומנויות ויכולות של מנהלים בענפים, חברות וארגונים שונים במשק.

 

סדנאות ניהול מובחרות

 

חברתנו מספקת לארגונים וחברות סדנאות ניהול מובחרות עם סל כלים פרקטי ואיכותי, ביניהן:

 

  • סדנת ניהול ומנהיגות- סדנא בת שלושה עד שמונה מפגשים המועברת על ידי צוות מובחר ומנוסה בתחומי הניהול, אשר משנה תפיסות אודות תפקידו של המנהל ומספקת כלים המשלבים בין יכולות ניהול למנהיגות. בין היתר הסדנא עוסקת בנושאי אסרטיביות ביחסי עבודה, תקשורת חיובית, יעילה ומקרבת, פיתוח אינטליגנציה רגשית, ניהול יצירתי, חזון אישי וארגוני, פיתוח יכולות של אמפתיה והקשבה, קבלת החלטות, התמודדות עם קושי והתנגדות, גיוס עובדים, גיבוש וניהול צוות, ניהול יעיל של דיונים וישיבות, ניהול משימות וזמנים וכו'.
  • סדנת מיומנויות ניהול- סדנא בת יומיים עד חמישה ימים המיועדת למנהלים בכל דרג, מספקת סל כלים יישומי ועוסקת בין היתר בהבנת תפקידו של המנהל, ניהול נכון של זמנים, ניהול פרויקטים, ניהול ניירת, ניהול משברים, ניהול נכון של דיונים וישיבות, שימוש במשובים, שיפור יכולות פרזנטציה ועוד.

 

הזמנת סדנאות ניהול

 

להזמנת ותיאום סדנאות ניהול ומנהיגות, ופרטים נוספים ויעוץ מקצועי בחינם, השאירו פרטיכם באתר שלנו, או צרו קשר עם חברת Inside Outside בטלפון 052-8434100 או במייל  info@insideoutside.co.il.

לתיאום ייעוץ, סדנאות, והרצאות בארגונכם צרו קשר כבר עכשיו

052-8434100

info@insideoutside.co.il

שיתוף

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

השיגו את המיטב מהעסק