סדנאות מנהלים

פיתוח כישורים באמצעות סדנאות למנהלים

 

אין ספק כי לכישורי הניהול ויכולת ההנהגה של מנהלים בארגונים וחברות יש השפעה מכרעת על הצלחתם. מחקרים שנערכו בתחום מראים אחוז בלתי מבוטל מההכנסות השנתיות נגרע עקב הנהגה שאינה מספיק טובה ואפקטיבית, למשל עקב יחסים קלוקלים עם העובדים ושביעות רצון נמוכה של לקוחות. על כן, יש להתייחס ברצינות רבה אל פיתוח כישורי הניהול, ההובלה וההנהגה של המנהלים בארגון, וזאת בכל מגזרי המשק ובכל הדרגים והתפקידים. אנו בחברת אינסייד אאוטסייד מאמינים ויודעים כי כישורים אלו אכן ניתנים לפיתוח וחיזוק, ובדיוק לשם כך בנינו סדנאות מנהלים המבוססות על ידע מעמיק וניסיון עשיר בתחום.

 

אילו יכולות של ניהול והנהגה ניתן לפתח בסדנאות?

 

אנו מציעים מספר סדנאות למנהלים המבוססות על תיאוריות ומחקרים חדשניים, ומציעות התנסויות ופעילויות, המקנות הזדמנות ללמידה, להתפתחות אישית ומקצועית, ולחיזוק יכולות המנהיגות. כך למשל, באמצעות סדנאות מנהלים ניתן לחזק את יכולתו של המנהל להשפיע על שביעות הרצון של הכפיפים והצוות, תוך יצירה של תחושת שייכות וסינרגיה, והקניית משמעות לעשייה המשותפת. כמו כן, ניתן לפתח את יכולות המנהל למנף את המשאבים על ידי כך שהמנהל לומד לאפשר לחברי הצוות ליזום, להשפיע, לשתף ולחוש בנוח בעשייה. מנהל איכותי הוא גם מי שיודע להצמיח ולהעצים את הכפיפים, הוא נותן בהם אמון ומקנה את ההרגשה שביכולתם להגיע להישגים אף גבוהים מאלו שחשבו. הוא עוזר לעובדים לממש את הפוטנציאל הטמון בהם ומכאן לממש את הפוטנציאל של הצוות ואף של הארגון בכללותו. לשם כך יש להתנהל באינטליגנציה רגשית, אמונה באחרים וגישה אופטימית, תוך שימוש בפסיכולוגיה חיובית ופרגון ביחסים עם העובדים וגם של המנהל כלפי עצמו.

 

מגוון סדנאות למנהלים

 

לאורך השנים פיתחה חברתנו סדנאות אפקטיביות ויצירתיות המיועדות במיוחד למנהלים. בסדנאות אלו מושם דגש על יצירת הוויית מנהיגות אצל מנהלים ועל שיפור המחויבות העצמית, כמו גם על מיומנויות ניהול אנשים וניהול עצמי. סדנאות אלו עזרו למנהלים ולארגונים רבים לטפח תרבות ארגונית המאפשרת להעלות את תפוקת העובדים בצורה משמעותית. זאת, בנוסף להעלאת שביעות הרצון של העובדים מעבודתם.

 

אנו מציעים סדנא למנהלים המיועדת לכל שכבות הניהול בארגון, ובה נלקח בחשבון כי לעיתים קיימים פערים בין הידע, ההכשרה והכישורים של מנהלים ובין התפקידים שאותם עליהם למלא. למעשה, זוהי סדנת מנהלים שבאה למלא בדיוק את הפערים האלו. בין היתר, מטרתה היא שהמשתתפים יבינו היטב את ההבחנה שבין מנהיגות וניהול לבין התנהלות אוטומטית ושיקבלו את עצמם בתור מנהלים וירגישו בנוח בכך. היא חותרת לכך שהמשתתפים יחזרו אל השטח מוכנים ונכונים לתפקיד, כשבאמתחתם גם מצוי ארגז כלים עשיר לניהול אפקטיבי ושוטף. לדוגמא, הסדנא תעסוק בניהול ישיבות ודיונים, ניהול פרויקטים ומשברים, ניהול ניירת, ניהול עצמי בזמן, משובים ככלי העצמה לעובדים, כישורי פרזנטציה ועוד.

 

רוצים לקבל מידע נוסף על סדנאות מנהלים וצוותים של חברת אינסייד אאוטסייד? מעוניינים להיפגש עימנו ולבנות סדנא ייעודית עבורכם? אם כן, פנו אלינו בטלפון 052-8434100 ואנו נשמח לענות על כל שאלה והתלבטות ולספק הכוונה מקצועית בנושא.

לתיאום ייעוץ, סדנאות, והרצאות בארגונכם צרו קשר כבר עכשיו

052-8434100

info@insideoutside.co.il

שיתוף

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

השיגו את המיטב מהעסק