סדנאות לימי גיבוש

סדנאות לימי גיבוש – מהנות, מלמדות ומלכדות

 

ארגון יום גיבוש לעובדים ומנהלים בחברה אינו עניין של מה בכך. למען הצלחת היום יש לדאוג לפרטים רבים החל בהחלטה על הקונספט של היום, בחירה באזור הגיאוגראפי ובאתרים, מסלולי טיול, אטרקציות ופעילויות, מקומות לסעוד בהם ואפילו מקומות ללון בהם אם מדובר ביותר מיום אחד. בד בבד יש לעסוק בענייני ההסעות, במסגרת התקציב, באיתור חברה שתספק את ההפעלות, הנחיות, הדרכות וכיוצא בזאת. בתוך כך, אחד הנושאים המרכזיים הוא בחירת סדנאות לימי גיבוש, נושא שעבורו חברתנו מספקת מענה שלם ומקיף.

 

גם סדנאות וגם ימי גיבוש

 

אנו מספקים סדנאות וימי גיבוש בקשת רחבה מאוד של אפשרויות. כלומר, אצלנו ניתן לבחור בין שילוב של סדנאות ספציפיות ונקודתיות במהלך יום הגיבוש שאתם מפיקים לעובדים, לצוותים ולמנהלים בארגון, אבל גם אפשר לבחור יום גיבוש שלם מתחילתו ועד סופו – ואפילו יותר מיום אחד. מדובר בסדנאות המתאימות לדרגים שונים בארגון למטרות שונות שאתם מעוניינים להשיג, כאשר אנו מסייעים בבנייתן והתאמתן לצרכיכם מאלף ועד תו.

 

כך למשל, אפשר לבחור סדנה ליום גיבוש של מנהלים בארגון, כולל אנשים הנחשבים לעתודה הניהולית ועובדים השואפים למנהיגות. זוהי סדנה הנערכת מחוץ לאזור הנוחות של המשתתפים וכוללת מגוון הפעלות, המאפשרות לבחון דפוסי התנהגות והתנהלות כמובילים בארגון לאורך היום, ולהתפתח ברמה המקצועית והאישית. אלו הן פעילויות חווייתיות ומיוחדות המערבות, כיף והנאה, יצירת גיבוש ולכידות קבוצתית, כמו גם מעניקות הבנה מעמיקה וכלים פרקטיים להצלחה בתור מנהיג מוביל ומנהל.

במהלך סדנה זה המשתתפים מקבלים הזדמנות לחולל שינוי פנימי והתנהגותי מהותי בתפיסת העצמית בעודם ממלאים את התפקיד, והם זוכים לחוויית ניהול ומנהיגות מאתגרת, מלמדת וחיובית.

 

ניתן גם לבחור סדנאות לימי גיבוש המיועדות לצוותים וקבוצות מדרגים יותר נמוכים בארגון. גם כאן מדובר בהפעלות מהנות וכיפיות שמטרתן לבנות את הלכידות הקבוצתית, ובנוסף לכך הן מסייעת להבין את עבודת הצוות, ליהנות ממנה ולהיתרם ממנה. הן מערבות בין היתר נושאים כגון תקשורת בינאישית מקרבת, תהליכים בעבודה קבוצתית, התנסויות והפעלות ODT הנערכות בחוץ או בתוך חדר.

 

ימי גיבוש מאלף ועד תו

 

כאמור, אנו מציעים סדנאות וימי גיבוש מובנים תוך התאמה של תכני הסדנאות לצרכים ולמטרות שלכם, ולהרכב המשתתפים. בין היתר, אנו מוציאים ימי גיבוש באזור משיור החוף, בגליל המערבי, בים המלח ומדבר יהודה, ובאזור השפלה. על פי רוב מדובר ביותר מיום אחד, כלומר ימי גיבוש הכוללים לינה, כאשר אנו דואגים לכל הפרטים – החל מכניסות לאתרים השונים ועד לביצוע הפעלות ייעודיות בכל אתר.

 

רוצים לקבל מידע נוסף בנושא ועל סדנה ליום גיבוש של חברת אינסייד אאוטסייד? מעוניינים להיפגש עימנו ולבנות סדנא ייעודית עבורכם? אם כן, פנו אלינו בטלפון 052-8434100 ואנו נשמח לענות על כל שאלה והתלבטות ולספק הכוונה מקצועית.

לתיאום ייעוץ, סדנאות, והרצאות בארגונכם צרו קשר כבר עכשיו

052-8434100

info@insideoutside.co.il

שיתוף

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

השיגו את המיטב מהעסק