סדנאות העצמה לעובדים

סדנאות העצמה לעובדים בהתאמה מלאה לצרכיכם

 

חברת אינסייד אאוטסייד מציעה מגוון רחב של סדנאות העצמה לעובדים. אנו חברה המתמחה בייעוץ, הדרכה ופיתוח ארגוני, לרבות הנחיית סדנאות ותהליכים לשינוי ברמת הפרט והארגון בקרב מנהלים ועובדים. מדובר בסדנאות המעניקות חוויות משותפות תוך מיקוד במטרה ובמשימה, באמצעותן יכולים העובדים והארגון בכללותו לפתח מיומנויות, וכישורים בינאישיים ולמצות את הפוטנציאל האישי.

 

לאור ניסיון רב שנים וידע מקצועי נרחב, ביכולתנו לבנות סדנאות העשרה לעובדים המעניקות מענה רלוונטי ומותאם היטב לצרכיכם, לאופי הארגון, להרכב המשתתפים ולמטרות הספציפיות. אלו גם סדנאות כיף לעובדים המערבות הנאה ושואבות את השראתן מאסכולות של חשיבה חיובית ומנהיגות חיובית, תקשורת מקרבת, יצירתיות והכלה.

 

דוגמא אחת מיני רבות

 

כאמור, אנו מציעים קשת רחבה של סדנאות העצמה לעובדים, אשר יכולות להתמקד בנושאים שונים בהתאם למטרות ונתפרות על פי צרכי הלקוח. כך לדוגמא, אנו מציעים סדנא המתמקדת בתהליכי חשיבה, או ליתר דיוק בדפוסי החשיבה שאנשים מתקבעים עליהם, בין אם מדובר במנהל או בעובד. אכן, רוב האנשים נוטים אל אותם דפוסי חשיבה המביאים לתוצאות דומות בכל פעם, אולם כדי לקבל החלטות אפקטיביות ולפתור בעיות יש צורך בחשיבה יותר יצירתית ורחבה, שונה ובעלת יכולת לפרוץ גבולות.

 

על כן, במהלך סדנאות העשרה לעובדים מסוג זה לומדים המשתתפים לזהות מגבלות וקיבוע של החשיבה, ולהבין את התהליכים שהובילו ליצירת פרדיגמות כובלות, וכמו כן הם מתנסים ונחשפים לאפשרויות חדשות ומקבלים ארכז כלים לחיים יצירתיים. כך למשל, בסדנא עובדים על מודלים, משחקי היגיון, חידות ותרגילים לפיתוח היצירתיות, ומבצעים סימולציות של מצבים בעבודה תוך בניית אפשרויות התנהגותיות אחרות.

 

תרומה משמעותית לעובד, למנהל ולארגון

 

זו רק אחת מבין דוגמאות רבות של סדנאות התפתחות אישית וארגונית שמציעה חברתנו. כאמור, אלו לא רק סדנאות ממוקדות מטרה ומשימתיות, אלא גם סדנאות כיף לעובדים שהינן מהנות, מעשירות וחווייתיות. אנו בונים אותן עבורכם לאחר מפגש עם המנהלים ומקבלי ההחלטות בנושאים אלו בארגון, לפי צרכי השעה והרצונות שלכם, לפי הרקע הארגוני, נקודות הטעונות שיפור, נקודות כוח ותורפה, והשאיפות שלכם לעתיד. כך אנו יוצרים סדנא המשלבת בין למידה לכיף ובין יעילות להנאה, אשר תורמת לשינוי בהתנהגות, בחשיבה ובתפיסה החל ברמת העובד, דרך המנהל ועד לארגון בכללותו.

 

ואם אתם שואלים את עצמכם, האם סדנאות העצמה לעובדים שאנו מציעים מתאימות גם לכם, חשוב שתדעו שהן מיועדות לכל ארגון וחברה במשק, מכל מגזר ובכל מורכבות, היקף ואופי של פעילות. כך למשל, הן מתאימות לרשויות מקומיות, לחברות לואו טק, למפעלים עתירי ידע, לאנשי שירות וצוותי מכירות, לצוותים מצומצמים או לכלל העובדים בארגון.

 

רוצים לקבל מידע נוסף על סדנאות העשרה לעובדים של חברת אינסייד אאוטסייד? מעוניינים להיפגש עימנו ולבנות סדנא ייעודית עבורכם? אם כן, פנו אלינו בטלפון 052-8434100 ואנו נשמח לענות על כל שאלה והתלבטות ולספק הכוונה מקצועית בנושא.

לתיאום ייעוץ, סדנאות, והרצאות בארגונכם צרו קשר כבר עכשיו

052-8434100

info@insideoutside.co.il

שיתוף

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

השיגו את המיטב מהעסק