סדנאות גיבוש צוות

 

סדנת גיבוש לצוות עובדים

 

ארגונים רבים מכל מגזרי המשק פועלים ביחידות עבודה בסיסיות המכונות צוותים. אכן, כל עובד בארגון משתייך תחילה ומצוי בקשר רציף עם קבוצת עמיתים בצוות מסוים, אחד או יותר, כאשר המטרה היא כמובן שתוצרת הקבוצה תהווה יותר מסך חלקיה. במילים אחרות, שהשילוב של הכישורים, המיומנויות ונקודות הכוח של כלל העובדים המשתייכים לצוות מסוים, יתבטאו במינוף של העבודה והפריון.

 

אם כן, ישנה חשיבות גדולה לרמת הגיבוש של הצוות, כלומר ליכולתו לעבוד בשיתוף פעולה מלא, דבר המתבטא באפקטיביות ופרודוקטיביות גבוהות. לשם כך יש לפתח את מיומנויות העבודה הצוותית ובדיוק לשם כך נועדה סדנת גיבוש לצוות המוצעת על ידי חברת אינסייד אאוטסייד.

 

מגוון סדנאות גיבוש לצוותים

 

חברתנו מציעה מגוון סדנאות גיבוש לצוות המיועדות בין היתר לצוותי הנהלה, צוותי מכירות, עובדים ומנהלים, ולכל קבוצה המעוניינת לשפר את התקשורת הבינאישית וליהנות מעבודה משולבת, נטולת מתחים והרמונית. מדובר בסדנאות שנבנו לאור ניסיון עשיר בתחום וידע מעמיק בתחומי הפסיכולוגיה והנחיית הקבוצות ובייעוץ ארגוני, בדגש על חשיבה ופסיכולוגיה חיובית. בנוסף, העיקרון המנחה הוא שעבודת הצוות מתפתחת בצורה טובה במיוחד בחוץ, כלומר מחוץ לסביבה המשרדית המוכרת, בסביבות המעניקות שלל הזדמנויות לפריקה של אנרגיה ולהיכרות בלתי תלויה ובלתי ישירה בין חברי הצוות.

 

לפיכך, סדנת גיבוש צוות שלנו יכולה להתקיים הן בחדרים סגורים והן בחוץ, במיקום נפלא ותוך כדי שילוב אמצעים וכלי עזר אפקטיביים, כאשר הדגש הוא על חוויה מהנה ומשחקית. בסדנאות אלו לומדות הקבוצות להיתרם מיכולותיו ונקודות הכוח של כל פרט בקבוצה, ואילו המשתתפים לומדים על עצמם, על עמיתיהם ועל הקשרים שבין זה לזה.

 

דוגמא לסדנת גיבוש צוות

 

דוגמא אחת מיני אחרות לסדנת גיבוש צוות שחברתנו מציעה, היא סדנת גיבוש קבוצתי לעבודת צוות ושיתוף פעולה פורה. מדובר בסדנא המיועדת לקבוצות וצוותי עבודה אשר מטרתה היא לאפשר פעילות מהנה על מנת ליצור ולבנות גיבוש קבוצתי ולכידות. כמו כן, הסדנה מכוונת לכך שהמשתתפים יבינו את ההבדלים שבין "עבודת צוות" ו- עבודה בצוות, וכן ליהנות מ"עבודת הצוות", להתעצם ממנה ולתרום לה. מטרות אלו יכולות להיות מושגות באמצעות שלל הפעלות הכוללות התנסויות ODT בחוץ או בחדר, עם תכנים ותהליכים הקשורים לעבודה הקבוצתית, תקשורת בין אישית מקרבת, ודגש על שלבי ההתפתחות של הקבוצה.

 

למידע נוסף ובניית סדנה

 

אנו בונים סדנאות גיבוש צוות המותאמות באופן מדויק לצרכי הארגון והצוות, למאפייניו, החברים המרכיבים אותו, וכן מטרות ויעדים שתרצו להציב. לשם כך אנו מבצעים ביחד אתכם סיעור מוחות, לומדים לעומק את הצרכים שלכם, ויוצרים סדנא המבוססת על ארגז כלים עשיר, ניסיון רב, יצירתיות ומעוף.

רוצים לקבל מידע נוסף על סדנת גיבוש צוות של חברת אינסייד אאוטסייד? המעוניינים להיפגש עימנו ולבנות סדנא ייעודית מוזמנים לפנות אלינו בטלפון 052-8434100 ואנו נשמח לענות על כל שאלה והתלבטות ולספק הכוונה מקצועית בנושא.

 

 

לתיאום ייעוץ, סדנאות, והרצאות בארגונכם צרו קשר כבר עכשיו

052-8434100

info@insideoutside.co.il

שיתוף

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

השיגו את המיטב מהעסק