סדנאות גיבוש לקבוצות

סדנאות גיבוש לחברות וקבוצות

 

חברת אינסייד אאוטסייד מציעה מגוון רחב של סדנאות גיבוש לחברות ולקבוצות. מדובר בסדנאות ODT לייט בחדר או בשטח, טיולים בטבע שמשולבים עם הפעלות בדרך, ניווטים ותחנות עם כתב חידה וחפש את המטמון, הפעלות ומשחקי עבודת צוות באולם, וגם יום גיבוש, הנאה ועבודת צוות במיני ישראל. אם גם אתם מחפשים סדנאות גיבוש לקבוצות, לעובדי החברה שלכם ראוי להבין כמה היבטים בסיסיים של הנושא.

 

מה זה בכלל גיבוש?

 

כאשר מדברים על סדנאות גיבוש לחברות וצוותים, ולמעשה על גיבוש בכלל, הכוונה אינה דווקא לכך שכולם יפעלו כאיש אחד. נהפוך הוא, המטרה היא לדעת למנף את האיכויות ונקודות הכוח של כל אחד ואחת מחברי הצוות לכדי שלם הגדול מסך חלקיו, כך שבהחלט יש מקום לחשיבה שונה והטרוגנית, המלווה בתחושת שוויון וכבוד הדדי. בנוסף, הגיבוש תלוי לא מעט בתרבות הארגונית בכללותה, והיותה חיובית ומפרגנת, ובכך תוביל ליצירת אווירה נעימה במקום העבודה ולמערכות יחסים טובות. כך לעובדים תהיה הרגשה נעימה עם עצמם ובחברה, ומכאן יוכלו להפיק יותר, ירגישו שבעי רצון, יחושו יותר תחושת שייכות ומחויבות, יותר מוטיבציה פנימית ורצון לקחת חלק, וברור שהיבטים אלו מחזקים את הלכידות והאחדות תחת שאיפה לתרום ולהיות משמעותיים.

 

כיצד הסדנאות שלנו תורמות לכך

 

סדנאות גיבוש לקבוצות, צוותים וחברות שאנו מקיימים נועדו לייצר חוויה של שייכות ועוצמה, המניעה את השאיפה לתרום ולבטא את הפוטנציאל ואת הטמון בכל פרט. הסדנאות מאפשרות ההיכרות בין המשתתפים כאמצעי להעמקת הקרבה והאמפתיה, והן מתוכננות כך שהעובדים ייתרמו והארגון ירוויח. אכן, התוצאות של סדנאות אלו הינן משמעותיות וניכרות, למשל בהפגת מתחים והקטנת שחיקה ולחץ, בחיזוק האמון והפתיחות בין העובדים והמנהלים, בהיכרות יותר קרובה ביניהם, ביצירת מרקם יחסים המוביל לשיתוף פעולה סינרגטי ולעבודת צוות. כמו כן, סדנאות אלו תורמות לגיבוש תרבות ארגונית תומכת, מפרגנת וחיובית, עם הזדמנויות לשבחים ולהוקרה, ועם מסר העובר לעובדים שהם חשובים לארגון המשקיע בהם.

 

סיוע מקצועי בבחירת סדנאות גיבוש

 

כאמור, חברתנו מציעה מגוון סדנאות גיבוש לחברות, מתוכן ניתן לבחור את אלו המתאימות לצרכים ולמטרות שלכם. בנוסף, אנו מגיעים עם הרבה ידע, ניסיון, פתיחות, גמישות ויצירתיות, ובהחלט נוכל להתאים את הסדנא עבורכם. רוצים לקבל מידע נוסף על סדנאות גיבוש לקבוצות של חברת אינסייד אאוטסייד? מעוניינים להיפגש עימנו ולבנות סדנא ייעודית עבורכם? אם כן, פנו אלינו בטלפון 052-8434100 ואנו נשמח לענות על כל שאלה והתלבטות ולספק הכוונה מותאמת לצרכים שלכם.

לתיאום ייעוץ, סדנאות, והרצאות בארגונכם צרו קשר כבר עכשיו

052-8434100

info@insideoutside.co.il

שיתוף

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

השיגו את המיטב מהעסק