סדנאות בנושא מנהיגות למנהלים

מגוון סדנאות בנושא מנהיגות

 

כידוע, מנהיגות היא יכולת המהווה חלק אינטגראלי מסל הכלים ומהכישורים שמפגין המנהל ברמה היומית, וזאת לצד היבטים אחרים כגון ניהול הזמן, האצלת סמכויות , ניהול צוות, קבלת החלטות וכדומה. בתוך כך, כל מנהל ניחן ביכולת וכישורים מסוימים של מנהיגות, הטמונים בין היתר באישיות ובאופי שלו, בניסיון והתנסויות החיים.

 

וכמו תחומים רבים אחרים של ניהול, גם את תחום המנהיגות ניתן ללמוד ולשפר באמצעות קורסים וסדנאות. במידה שסדנה בנושא מנהיגות מבוצעת כהלכה, באופן המותאם לצרכי המנהלים בארגון ועל ידי אנשי מקצוע מיומנים, היא בהחלט יכולה לשפר מהותית את כישורי הניהול, דבר המביא לתרומה גדולה עבור החברה או הארגון.

 

סדנאות המנהיגות שלנו

 

אנו מציעים מגוון סדנאות בנושא מנהיגות, המבוססות על ידע מעמיק בתחומי הפסיכולוגיה החיובית והייעוץ הארגוני, ועל ניסיון רב בבניית והעברת סדנאות. כמו כן, סדנאות מנהיגות למנהלים של חברתנו מבוססות על מפגש מקדים עם מקבלי ההחלטות בארגון, קבלת מידע על היעדים, המטרות והיבטים שונים של הניהול בארגון, ותפירת סדנת מנהיגות המותאמת במדויק לצרכי הלקוח.

 

שתי דוגמאות לסדנאות בתחום המנהיגות למנהלים

 

אנו מקיימים סדנת מנהיגות למנהלים המתפרשת על פני 3 עד 8 מפגשים ומיועדת למנהלים בארגון בפועל כמו גם, לעתודה הניהולית. במהלך הסדנא יקבלו המשתתפים כלים להבנה מעמיקה יותר של נושא המנהיגות, לאור הצלחותיהם של מנהלים ומנהיגים מובילים. כמו כן, הם ילמדו כיצד מבחינים בין האלמנטים השונים של מנהיגות ושל ניהול, וכיצד משלבים אותם בהצלחה זה בזה. המשתתפים ייהנו מהזדמנויות לביצוע שינויים משמעותיים בתפיסה העצמית שלהם בתפקיד הניהול, וילמדו לפתח זהות והוויה של מנהיג.

 

מדובר בסדנא המציעה קשת רחבה של פעילויות ונושאים, ביניהם הזהות והוויה של מנהיג ומנהל, פיתוח מיומנויות הקשב ואמפתיה, תקשורת מקרבת, חיובית ואפקטיבית, אסרטיביות בעבודה וביחסים בכלל, יצירתיות בניהול ובעבודה, וטיפול בהתנגדויות, במצבים מאתגרים ובכפיפים. זאת בנוסף לנושאים כגון ניהול זמן ותעדוף של משימות, יצירת, גיבוש וניהול צוותים, יצירת חזון אישי וארגוני וכיצד רותמים אליו את העובדים, וניהול דיונים ומשימות להשגת המטרות בדרך האפקטיבית ביותר.

 

דוגמא נוספת היא סדנת מנהיגות המיועדת לעובדים שהגיעו לתפקידי ניהול ללא הכשרה מוקדמת, ותפקידה לגשר על הפערים ולהובילם לרמה ניהולית מצוינת. כך למשל, הסדנא מסייעת להבחין בין מנהיגות וניהול לבין התנהלות סתמית, מסייעת למשתתפים לקבל את עצמם כמנהלים ולהגיש בנוח, ומעניקה ארגז כלים לניהול אפקטיבי בשוטף. על נושאי הפעילות של הסדנא הזו נמנים בין היתר ניהול עצמנו בזמן, ניהול ניירות, ניהול משברים ופרויקטים, ניהול דיונים וישיבות, כישורי פרזנטציה, משובים ככלי להעצמה של עובדים, וכן ההוויה והזהות של המנהל.

 

רוצים לקבל מידע נוסף על סדנה בנושא מנהיגות של חברת אינסייד אאוטסייד? מעוניינים להיפגש עימנו ולבנות סדנא ייעודית עבורכם? אם כן, פנו אלינו בטלפון 052-8434100 ואנו נשמח לענות על כל שאלה והתלבטות ולספק הכוונה מקצועית בנושא.

לתיאום ייעוץ, סדנאות, והרצאות בארגונכם צרו קשר כבר עכשיו

052-8434100

info@insideoutside.co.il

שיתוף

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

השיגו את המיטב מהעסק