יום גיבוש צוות

ימי גיבוש צוות בקונספט ייחודי

 

חברת אינסייד אאוטסייד פיתחה מותג ייחודי עבור ימי גיבוש צוות –  מדובר בחוויה של גיבוש, הנאה, פעילויות, ולמידה אישית וקבוצתית מתמדת. ניתן גם לשלב סדנאות בטבע המהוות מסע אל טבע האדם ופנימיותו.

 

את הסדנאות שמלוות יום גיבוש צוות בקונספט הזה אנו בונים במיוחד עבורכם ובעצה אחת אתכם, בהתאם לאופי והרכב המשתתפים, מאפייני פעילות הארגון או החברה, הערכים המובילים והחזון שלכם, וכמובן גם המטרות – כמו: גיבוש, היכרות, מוטיבציה, לכידות, שיתוף פעולה, הובלה ומנהיגות וכיוצא בזאת. את ימי הגיבוש והסדנאות מנחה צוות מדריכים מיומן: טלי זיידמן שהינה פסיכולוגית קלינית מוסמכת ומנחה סדנאות להתפתחות אישית ופיתוח יצירתיות, שלמה בורלא שהינו יועץ ארגוני בעל התמחות בהנחיית קבוצות ומדריך טיולים מוסמך, שלמה קנטור שהינו מטפל בתנועה, מנחה סדנאות גיבוש, הנעה ועבודת צוות, ומעביר פעילויות המשלבות משחקי נופש ופנאי ועוד.

 

מגוון ימי גיבוש לבחירה

 

כאמור, אנו מציעים מספר אפשרויות של יום גיבוש צוותי במקומות שונים בארץ, המשלבות בין טיולים במסלולים ואתרים נבחרים ובין סדנאות המתקיימות בשטח, בבתי מלון במרכזי כנסים ועוד.

 

לפרטים נוספים על יום גיבוש צוות

 

אלו היו כמה דוגמאות של יום גיבוש צוותי מיני אחרות, שאותן אנו מתאימים כאמור לצרכים וליעדים שלכם. רוצים לקבל מידע נוסף על ימי גיבוש צוות של חברת אינסייד אאוטסייד? מעוניינים להיפגש עימנו ולבנות יום ייעודי עבורכם? אם כן, פנו אלינו בטלפון 052-8434100 ואנו נשמח לענות על כל שאלה והתלבטות ולספק הכוונה מקצועית בנושא.

לתיאום ייעוץ, סדנאות, והרצאות בארגונכם צרו קשר כבר עכשיו

052-8434100

info@insideoutside.co.il

שיתוף

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

השיגו את המיטב מהעסק