ימי גיבוש וכיף לעובדים

יום גיבוש לצוות עובדים נועד להשיג מספר מטרות המשתלבות זו בזו. כך למשל, ביום הגיבוש השאיפה היא ליצור חוויה מהנה ומיוחדת ולהפגיש את המשתתפים באופן בלתי אמצעי זה עם זה, בסביבה שונה מהמוכר. כמו כן, ימי גיבוש וכיף לעובדים נועדו לחזק את ההערכה של העובד להשקעת הארגון בעובדיו, ומכאן לחזק את תחושת השייכות וההזדהות עם הפעילות והערכים, את המורל והמוטיבציה.

בד בבד, במהלך יום גיבוש לצוות עובדים ניתן לשלב מטרות שונות הקשורות ללכידות וגיבוש, לעבודה משותפת ולפיתוח כישורים אישיים וקבוצתיים. כך לדוגמא, ניתן לפתח יכולות של מנהיגות והובלה, של תקשורת מקרבת, של התמודדות עם אתגרים, הקשבה, אסרטיביות, קבלת החלטות ועוד. כל זאת, בהתאמה להרכב המשתתפים, ערכי הארגון והמטרות הספציפיות שמעוניינים להשיג. בדיוק למען מטרה זו מציעה חברתנו פעילויות ייחודיות בדרך לעובדים מאושרים המניבים תוצאות משביעות רצון גם לטובת הארגון.

 

שילוב אופטימאלי ליום גיבוש

אחד המותגים שפיתחנו, "האדם בטבע וטבע האדם" מתפרש על פני שני ימים ומתאים לחברות וארגונים מכלל מגזרי המשק. העיקרון הוא שילוב בין עבודה סדנאית וטיולים בטבע, כדרך המקשרת את האדם אל טבעו ופנימיותו. מדובר בסדנאות שאנו מציעים באזורים שונים בארץ, אשר מתקיימות בטבע, באתרים ובאזורים שונים. ובהן ניתן לעבוד על מגוון נושאים – לרבות כאלו העולים בזמן אמת מתוך הקבוצה, וכאלו שנקבעו מראש מול האחראיים על כך בארגון.

דוגמא אחת מיני רבות היא יום גיבוש לצוות עובדים שאנו מקיימים באזור צפון ים המלח ומדבר יהודה. המסלול של היום הראשון עובר בנחל ערוגות עם הפעלה בטבע, ולאחר מכן תצפית על הנחל מבית ספר שדה עין גדי, וביקור במוזיאון המגילות הגנוזות שבקיבוץ אלמוג. בכל אתר בו אנו מבקרים משולבות סדנאות, ובמהלך היום גם אוכלים ארוחת צהריים ולבסוף מגיעים אל בית המלון קליה-אלמוג וסועדים בו ארוחת ערב. כמו כן, אנו יוצאים לביקור והפעלה חווייתית באתר קומראן, עם אפשרות לאירוע מיוחד וארוחת ערב במקום. למחרת, המסלול של היום השני כולל הפעלה וארוחת בוקר בבית המלון, נסיעה לסיור בשמורת עינות צוקים, רחצה בים המלה בחוף נווה מדבר, ולאחר מכן ארוחת צהריים ונסיעה בחזרה צפונה.

 

לפרטים נוספים על ימי גיבוש לעובדים

זו הייתה כאמור דוגמא אחת מיני רבות של ימי גיבוש וכיף לעובדים שאנו מציעים. מלבד צפון ים המלח ומדבר יהודה ניתן לצאת גם לימים העוברים באזור שפלת יהודה/פלשת, אזור מישור החוף, בגליל ועוד. כאמור, את יום הגיבוש ומרכיבים הספציפיים, כגון תכני הסדנאות, אנו בונים ביחד עם האחראיים על הנושא בארגון, מתוך למידה והקשבה מעמיקה לצרכים ולמטרות שלכם.

רוצים לקבל מידע נוסף על יום גיבוש וכיף לעובדים של חברת אינסייד אאוטסייד? מעוניינים להיפגש עימנו ולבנות יום ייעודי עבורכם? אם כן, פנו אלינו בטלפון 052-8434100 ואנו נשמח לענות על כל שאלה והתלבטות ולספק הכוונה בנושא.

לתיאום ייעוץ, סדנאות, והרצאות בארגונכם צרו קשר כבר עכשיו

052-8434100

info@insideoutside.co.il

שיתוף

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

השיגו את המיטב מהעסק