רעיון ליום גיבוש צוותי

 

מבקשים לערוך יום גיבוש צוותי? מחפשים רעיונות ליום שכזה? עם חברת ייעוץ ופיתוח ארגוני אינסייד אאוטסייד, המתמחה בפיתוח והעברת ימי גיבוש, תזכו למענה שלם המותאם במדויק לצרכים שלכם. זאת בהתאם למטרת יום הגיבוש, למספר האנשים, גילם, רמת השכלתם תחומי ההתעניינות שלהם ועוד.

 

חשיבות עבודת צוות

 

ארגונים רבים בימינו מבססים את עבודתם על צוותים, כשכל עובד בארגון שייך,מתנהל ומתקשר לפחות עם אחד מהם. צוותים אלו נועדו לתפקד כיחידה אחת שכל פרט בה תורם לשלם ומוביל למינוף יכולת והישגי הקבוצה, ומכאן גם למינוף הארגון בכללותו. יחד עם זאת עבודת צוות אינה נוצרת מעצמה ויש צורך לשפר את יכולות ומיומנויות פרטיה לתפקד ולהתנהל ביחד. אחת הדרכים היעילות לשיפור ביצועי צוותים הינה ימי גיבוש כפי שחברתנו מעבירה.

 

דוגמה ליום גיבוש

 

יום גיבוש צוות המופק על ידינו מיועד לגיבוש הקבוצה ויצירת מצע פורה לשיתופי פעולה. מדובר ביום פעילות מהנה המוביל לליכוד וגיבוש בין חברי הצוות. במהלך היום ילמדו המשתתפים להבדיל בין עבודה בצוות בה הפרט רק ממלא את חלקו לבין "עבודת צוות" סינרגטית הפועלת כגוף אחיד המשתף פעולה למען קידום המטרות המשותפות. כל זאת תוך הבנת ההנאה שבעבודה משותפת, תרומתה ויכולתה להעצים את חבריה. הפעילות עצמה תכלול הפעלות והתנסויות ב- ODT לייט במרחב חיצוני או פנימי, הכרת הליכים ותכנים בעבודת קבוצה, יכולת לפתח תקשורת מקרבת וחיובית ועוד.

 

הזמנת יום גיבוש לצוות

 

להזמנת ותיאום יום גיבוש צוותי, ולקבלת עוד פרטים ויעוץ מקצועי ללא עלות, השאירו פרטים באתר שלנו, או צרו קשר עם חברת Inside Outside בטלפון 052-8434100 או במייל  info@insideoutside.co.il.

לתיאום ייעוץ, סדנאות, והרצאות בארגונכם צרו קשר כבר עכשיו

052-8434100

info@insideoutside.co.il

שיתוף

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

השיגו את המיטב מהעסק