סדנאה מקיפה הכוללת טיפול בהתנגדויות מכירה

מתקשים להגיע ליעדי המכירות למרות שיש לכם מוצר טוב? יתכן בהחלט שאנשי מכירות וטלמרקטינג בחברתכם נדרשים לחיזוק והגדלת סל הכלים שבידיהם. את סל הכלים יוכלו לקבל בסדנת כישורי מכירה הכוללת גם טיפול בהתנגדויות במכירות, המוצעת על ידי חברת הייעוץ והפיתוח הארגוני אינסייד אאוטסייד.

 

יעדי ומטרת הסדנא

 

סדנת מכירות וטיפול בהתנגדויות במכירה מוצעת על ידינו בהיקף שעות הנע בין שמונה לארבעים שעות, בהתאם לצרכי הארגון. הסדנא מיועדת לאנשי טלמרקטינג ומכירות. מטרותיה מתחילות בהבנה מעמיקה ונכונה של עולם המכירות, הבוחנת מרכיבים שמובילים למכירות מוצלחות, לצד הבנה של מהי בכלל התנגדות ומנין היא נובעת. כמו כן הסדנא נועדה לספק סל כלים מעשי המבוסס על ניסיון עשיר של צוות מדריכים שהינם אנשי מכירות מיומנים ומובילים. בין היתר תלמדו לזהות התנהגויות שמאפיינות או מקשות על תהליכי מכירה, לצד יצירת שינוי אישי והתנהגותי בקרב המשתתפים בסדנא.

 

תכני הסדנא

 

צוות ההדרכה המקצועי שלנו יעניק לאנשי המכירות והטלמרקטינג שלכם סל כלים מקצועי ומעשי לשיפור השיגי המכירות. הסל מורכב גם מסימולציות, בניית תסריטים ומשובים, כולל נושאים כדוגמת משמעות תפקידו של איש מכירות ושל תהליכי מכירה, שימוש באינטליגנציה רגשית במהלך מכירות, וכן בחינת תהליכי מכירה וכלים לניהולם הנכון לרבות ניהול משא ומתן וטיפול בהתנגדויות.

 

הזמנת סדנת מכירות לטיפול התנגדויות במכירות

 

להזמנת ותיאום סדנת כישורי מכירות מקצועית ומקיפה, הכוללת טיפול בהתנגדויות מכירה, ולעוד פרטים ויעוץ מקצועי בחינם, השאירו פרטים באתר שלנו, או צרו קשר עם חברת

 Inside Outside בטלפון 052-8434100 או במייל  info@insideoutside.co.il.

לתיאום ייעוץ, סדנאות, והרצאות בארגונכם צרו קשר כבר עכשיו

052-8434100

info@insideoutside.co.il

שיתוף

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

השיגו את המיטב מהעסק