הרצאות מעניינות לעובדים

הרצאות העשרה לעובדים

כמנהלים המעריכים את העובדים שלהם כנראה שתרצו להביע את הערכתם בצורה ברורה ומעניינת, על ידי בחירת הרצאה בעלת ערך מוסף. הפעילות הנכונה ביותר לשילוב בימי גיבוש תהיה כזו אשר המספקת הנאה רבה לעובדים, עם תרומה לגיבוש קבוצתי, עידוד שיתוף פעולה בין העובדים, העלאת המורל וערך מוסף המעשיר בידע שימושי ומוטיבציה. אם אתם מחפשים בדיוק פעילות כזו, הרצאות העשרה לעובדים הן אחת הדרכים המעניינות והמפתחות ביותר לעשות זאת

על ידי שילוב הרצאות מעניינות לעובדים במהלך יום גיבוש או יום כיף, אתם מעניקים להם ערך מוסף להעשרה עצמית. הרצאות העשרה עוסקות במגוון נושאים, תוכלו לבחור לשלב הרצאות בנושא העצמה אישית, הורות, מוטיבציה, שירות לקוחות, חשיבה יצירתית, פיתוח מיומנות מכירה באופן בו זה נוגע לארגון שלכם. ההרצאות מועברות בצורה מעניינת תוך השתתפות פעילה של הקהל ועבודת צוות משותפת. העובדים נהנים מחוויה מעשירה המשמשת גם פעילות מגבשת ומעצימה ואתם מקבלים עובדים מרוצים, בעלי מוטיבציה ורצון להשקיע.

הרצאות העשרה לעובדים במשרד

פעילות גיבוש לעובדים אפשר לקיים גם במשרד מבלי להיקלע להוצאות כספיות גבוהות. אם אתם מחפשים את הדרך להעניק לעובדים שלכם יותר, חברת אינסייד אאוטסייד מציעה הרצאות מעניינות לעובדים המתקיימות במתחם המשרדי שלכם. צוות מרצים מקצועי מגיע אליכם וסוחף את קבוצת העובדים אל חוויה מהנה של למידה והעצמה אישית.

הרצאה כפעילות גיבוש והעשרה לעובדים מצליחה לאתגר ולהעשיר את העובדים, תוך קבלת כלים לשיפור היכולות האישיות והמקצועיות שלהם. העובדים נהנים מפעילות גיבוש בעלת ערך מוסף בעבורם ובעבורכם.

להזמנת הרצאות וקבלת פרטים נוספים, חייגו אלינו : 052-8434100.

סדנאות התפתחות אישית וארגונית

לכל עסק יש את המאפיינים הצרכים והרצונות שלו. הסדנאות לעובדים מתוכננות לעידוד התפתחות אישית של העובדים ושל הארגון כולו. הסדנה "נתפרת" בהתאם לצרכי הארגון, לאחר אפיון מדויק של הציפיות והרצונות שלכם, לצד הרקע הארגוני שלכם ומטרות. ההרצאה תכלול את כל התכנים אותם תבקשו אתם כמנהלים לשלב, לעודד ולחזק בקרב קבוצת העובדים. פעילות מעניינת מסוג זה היא הדרך להעביר לעובדים כלים מקצועיים בצורה כיפית, נעימה, אפקטיבית, יצירתית ואינטליגנטית. 

לתיאום ייעוץ, סדנאות, והרצאות בארגונכם צרו קשר כבר עכשיו

052-8434100

info@insideoutside.co.il

שיתוף

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

השיגו את המיטב מהעסק