הכנה לראיונות עבודה

ההכנה הנכונה לקראת ראיון עבודה

קבלתם זימון לראיון עבודה למשרת החלומות שלכם? נפלא! יש לכם הזדמנות פז להשתלב בארגון בו אתם מעוניינים, אתם כנראה אכן מתאימים לרוב דרישות התפקיד. כעת, כל שעליכם לעשות הוא לצלוח את ראיון העבודה ולשכנע את המראיין שכדאי לו לבחור בכם מבין כל המועמדים. כמה טיפים לראיון עבודה מוצלח יסייעו לכם להציג נכון את כל היתרונות שלכם, להשאיר רושם טוב ולהתקבל.

בידיכם להשפיע על מהלך הריאיון

את הראיון מנהל המראיין, אך גם לכם כמרואיינים ישנה אפשרות להאיר נושאים בהם תרצו להתמקד. זוהי הדרך להדגיש את היתרונות שלכם ולהצניע את החולשות. כוונו את השיחה אל נושאים המדגישים את הניסיון המקצועי שלכם כמו גם את החוזקות והיתרונות שלכם על פני מועמדים אחרים. ראוי לציין גם את הצלחות העבר שלכם בתחום. אין זה הזמן להיות ביישנים, שתקנים או צנועים להפך, ככל שתחכימו להתייחס להזדמנות הזו בתור אפשרות בשבילכם לשווק את עצמכם בצורה הטובה ביותר, זה יועיל עמכם. זו היא ההזדמנות לגרום למראיין להכיר אתכם, להתעניין בכם ולהבין שאתם מתאימים לתפקיד ולארגון ולכן חשוב לזכור זאת. 

טיפ חשוב: המראיין כעובד בארגון מחפש עובדים שנעים לשהות במחציתם. התנהגות נעימה, חיובית, אדיבה ומנומסת מזכה אתכם בכמה נקודות נוספות.

איך מתמודדים עם מראיין עוין או אדיש?

מראיינים קשוחים המשדרים עוינות או אדישות עשויים לגרום למרואיין להילחץ, לפקפק בעצמו, להתבלבל ולעיתים אף לפשל בראיון. הדרך הנכונה להתמודד עם כל מראיין היא שמירה על רוגע ונועם הליכות, אל תתנו למצב הרוח של המראיין להפריע לכם. ייתכן כי המראיין נמצא במצב רוח רע אשר כלל לא קשור אליכם, וייתכן כי מדובר במבחן בעבורכם. זה הזמן לנשום נשימה עמוקה, להירגע, להתאפס, לחייך לעצמכם ולהמשיך בראיון בהתאם לתוכנית שלכם. השתמשו בטיפים שקיבלתם והקפידו להציג ביטחון עצמי, גם כאשר מאתגרים אתכם בשאלה שלא ציפיתם, או רוצים שתרחיבו בנושא מסוים. זה הזמן לשמור על רוגע ולשווק את עצמכם בצורה הטובה ביותר!

הכנה לקראת ראיון עבודה

מועמדים שמגיעים אל ראיונות עבודה מוכנים, מצליחים להשאיר רושם טוב יותר. הם מכינים מראש תשובות לשאלות נפוצות וגם לשאלות הקשות. לקראת הראיון כדאי לקרוא טיפים שאלות ותשובות לראיון עבודה מוצלח, יחד עם מידע על הארגון, התפקיד ובמידת האפשר גם על המראיין.

חברת אינסייד אאוטסייד יודעת להציע לכם את ההכנה הטובה והמקיפה ביותר לראיון עבודה מוצלח. אנו יודעים כיצד להכין אתכם נכון לראיון, ללמד אתכם להציג את עצמכם בצורה הטובה ביותר ולהגדיל את הסיכויים שלכם להתקבל למקום העבודה. אם אתם עומדים בפני ראיון עבודה חשוב, צרו קשר לתיאום הכנה, העצמה וייעוץ : 0528434100

לתיאום ייעוץ, סדנאות, והרצאות בארגונכם צרו קשר כבר עכשיו

052-8434100

info@insideoutside.co.il

שיתוף

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

השיגו את המיטב מהעסק