מגוון הפעלות לגיבוש צוות עובדים

בסוף העשור השני של המאה העשרים ואחת, השאלה אינה אם פעילות גיבוש הינה נחוצה לעובדי החברה אלא איזו פעילות גיבוש תתאים לצוות העובדים וליעדי הארגון. אז אם אתם מחפשים גיבוש צוות רעיונות לעובדים כדאי שתכירו את  חברת הייעוץ והפיתוח הארגוני אינסייד אאוטסייד, המספקת מבחר עשיר של הפעלות גיבוש צוות, ממנו כל ארגון יכול לבחור באלו המתאימות לצוותו, צרכיו ויעדיו.

 

מגוון פעילויות גיבוש

 

חברתנו מפתחת כל הזמן פעילויות גיבוש לצוותים לחצי יום או יום שלם, המתאימות לקהלי יעד שונים בהתאם לגילם, תחומי עניין ויעדי הפעילות. כך למשל אנו מעבירים הפעלות ODT לייט, פעילות כתב חידה, פעילות חפש את המטמון, פעילויות ניווט בשטח, טיול המלווה בפעילויות גיבוש מהנות ומניעות.

 

פעילויות בהתאם למטרות

 

אנו מציעים מגוון איכותי של פעילויות גיבוש צוות המאפשרות התאמה מלאה למטרות מבוקשות. בין היתר נוכל לתכנן עבורכם פעילויות מהנות המיועדות להכרות מעמיקה יותר בין חברי הצוות וגיבושם, או פעילות השמה דגש על עבודה סינרגטית של הצוות או על פיתוח כישורי הובלה ומנהיגות, וכן פעילויות השמות דגש על חשיבה יצירתית וחדשנית, על חזון ארגוני ואישי, ועוד.

 

הזמנת פעילות גיבוש לצוות

 

להזמנת ותיאום גיבוש צוות פעילויות, ולעוד מידע ויעוץ מקצועי בחינם, השאירו פרטים באתר שלנו, או צרו קשר עם חברת Inside Outside בטלפון 052-8434100 או במייל  info@insideoutside.co.il.

לתיאום ייעוץ, סדנאות, והרצאות בארגונכם צרו קשר כבר עכשיו

052-8434100

info@insideoutside.co.il

שיתוף

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

השיגו את המיטב מהעסק